Antalyaspor Başkanı Boztepe’den Galatasaray maçı öncesi açıklama: Çok ciddi istihbaratlar var, bugün bazı konularda üzerinize gelinecek diye

Antalyaspor Başkanı Sinan Boztepe, Süper Lig’de bugün oynayacakları Galatasaray maçı öncesi yaptığı açıklamada, “Önemli olan bizim bu akşam katledilmememiz. Çok ciddi istihbaratlar var bugün bazı konularda üzerinize gelinecek diye” ifadelerini kullandı.

Antalyaspor Başkanı Sinan Boztepe Süper Lig’de bu akşam oynanacak Galatasaray maçı öncesi açıklamalar yaptı. Icardi’nin cezasıyla ilgilenmediklerini ve puan hedeflediklerini bildiren Boztepe, “Önemli olan bizim bu akşam katledilmememiz. Çok ciddi istihbaratlar var bugün bazı konularda üzerinize gelinecek diye” ifadelerini kullandı.

Antalyaspor Başkanı Sinan Boztepe, Galatasaray maçı öncesi yaşananlarla ilgili dikkat çeken ifadeler kullandı.

NTV Spor Youtube kanalında “Gündem Spor” programına konuk olan Sinan Boztepe, Icardi’nin cezasıyla ilgilenmediklerini ve maçtan puan ya da puanlar almak istediklerini aktardı.

“Ciddi istihbaratlar var”

Nuri Şahin ile vedalaşıp göreve Sergen Yalçın’ı getirdikleri sürece değinen Boztepe, “Nuri hocaya gitme diyebilme lüksümüz yoktu. Hayatının fırsatını buldu, gurur duyduk. Sergen hocayla fikirlerimiz çabuk uyuştu ve anlaştık” şeklinde konuştu.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x