Kopenhag – Galatasaray Maçı Hakkında Düşüncelerini Yazan Türk Taraftarın Uzaklara Daldıran Yorumu

Şampiyonlar Ligi’nde tamam ya da devam maçına çıkan Galatasaray, deplasmanda Kopenhag ile karşı karşıya gelecek. Milyonlarca taraftarın heyecanla beklediği mücadele öncesi ise Maçkolik’te yapılan bir yorum sosyal medyanın diline düştü. Kopenhag taraftarlarına seslenen Galatasaraylı bir kullanıcı, ‘Siz zaten mutlu ülkesiniz’ diyerek güldürürken bi’ parça hepimizi üzdü.

Galatasaraylı taraftarlar kulüp tarihlerinin en önemli maçlarından biri olarak gördükleri Kopenhag maçı öncesi tüm planlarını “galibiyet” parolası üzerine kurmuş durumda.

Şampiyonlar Ligi’nin 6. haftasında bir üst tura kalacak takımı belirleyecek olan karşılaşma önce milyonlarca taraftar sevinmek için bu maça odaklandı.

Danimarka temsilcisi Kopenhag’da ise futbolcular ve teknik direktör zorlu maç öncesi ortamı iyice geriyor. Bu durum ister istemez taraftarlara da yansıyor.

Karşılaşma öncesi bir Galatasaray taraftarının yaptığı yorum ise sosyal medyanın dilinde. “Siz zaten mutlu ülkesiniz” diyen taraftar, “Kaybederseniz dans eder, bara gider eğlenirsiniz” dedi. “Bizim ise başka bir eğlencemiz yok…”

Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Çözümleri Ağı (SDSN), küresel anket verilerinden yararlanarak belirlediği, ‘2023 Dünyanın En Mutlu Ülkeleri’ raporununda Danimarka, dünyadaki en mutlu ikinci ülke durumunda. Türkiye ise 102. Aramızda uçurum var…

Sosyal medya bu yoruma şöyle tepkiler verdi?

Maçın ardından bir günlüğüne de olsa mutlu olsak ne güzel olur be…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x